Opcje przeglądania
Producenci
Rzetelna firma

Kanister 10L Kanister 10L
Cena: 13,80 zł
Kanister 20L Kanister 20L
Cena: 22,60 zł
Kanister 30L Kanister 30L
Cena: 33,21 zł
Kanister 5L Kanister 5L
Cena: 6,40 zł
Mauzer Mauzer
Cena: 615,00 zł

Chemia-Łódź SA – opakowania na substancje chemiczne

Przy pracy z substancjami chemicznymi przydają się różnego rodzaju specjalistyczne opakowania, które są bezpieczne i posiadają atest. W naszym sklepie internetowym posiadamy duży mauzer lub kanistry różnych wielkości, na przykład 5-litrowy, 10-litorwy, 20-litrowy i 30-litrowy. Opakowania te pozwalają przechowywać mniej lub bardziej niebezpieczne materiały w formie cieczy w bezpieczny sposób.

Mauzer umieszczony jest w specjalnym metalowym koszu. Pojemnik ten, dzięki wykonaniu z półprzezroczystego polietylenu pozwala obserwować płyn w nim umieszczony. To może być dość przydatne dla niektórych specjalistów chemików. Jego pojemność to aż 1000 litrów. Można stosować go do przechowywania na przykład różnych kwasów, olejów, ropy, także wody i innych substancji chemicznych.

Wszystkie wymienione powyżej opakowania, które dostępne są w naszej ofercie, nadają się do składowania olejów, kwasów, ropy, różnego rodzaju paliw, wody, a także materiałów żrących, na przykład takich jak kwas solny.

Zastosowanie opakowań na materiały chemiczne

Opakowania na substancje chemiczne, między innymi kanistry, można wykorzystywać na przykład w laboratoriach chemicznych, przemyśle, który wykorzystuję chemii do produkcji różnego rodzaju materiałów, w szkolnych laboratoriach chemicznych. Dzięki nim można w prosty sposób przechowywać wszelkie materiały chemiczne, a także z łatwością je dawkować do różnego typu badań, eksperymentów naukowych czy produkcji tworzyw.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl