Formy płatności

Dla Państwa wygody i szerszej możliwości udostępniamy dogodne, szybkie i bezpieczne formy płatności.

Chemia SA_płatności

Płatność za zamówienie w sklepie internetowym Chemia Łódź SA jest możliwa na kilka sposobów:

Za pobraniem
Jest to forma wysyłki zamówienia wraz z kosztem przesyłki za, którą płatności dokonujemy przy odbiorze. Przy wyborze formy płatności ''za pobraniem'', za przesyłkę należy zapłacić kurierowi lub w paczkomacie.

Wpłata na konto
Przelewem zwykłym lub wpłata gotówkowa w urzędzie pocztowym (przedpłata) na rachunek bankowy sklepu Chemia Łódź SA podanym w potwierdzeniu zamówienia lub na stronie www.chemialodz.pl
Przy wyborze formy płatności "przelew" kwotę należności za zamówienie należy przelać na dane wskazane w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. W uwagach przelewu konieczne jest podanie numeru zamówienia, które jest niezbędne do identyfikacji wpłaty z zamówieniem. Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu Chemia Łódź SA.

Dane do przelewu:
"Chemia-Łódź" SA, ul. Brukowa 27, 91-341 Łódź
Nr konta bankowego: 85 1050 1461 1000 0090 8086 3401

Płatności iMoje
Po złożeniu zamówienia, nastąpi przekierowanie na stronę iMoje gdzie będzie można sfinalizować transakcję według wybranej płatności elektronicznej w tym również BLIK. W takim przypadku po przekierowaniu na stronę płatności prosimy postępować zgodnie z podawanymi wskazówkami postępowania.

Bezpieczeństwo - Certyfikat SSL
W trosce o najwyższe bezpieczeństwo danych podczas zakupów w naszych sklepie, połączenie przy zakupach i logowaniu są szyfrowane a gwarantuje to certyfikat SSL.
Nasz sklep internetowy chemialodz.pl posiada certyfikat SSL, który zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych podczas robienia zakupów. Sprawdzić to można zwracając uwagę na pasku adresu strony podczas wprowadzania danych. Widoczny jest wówczas początek adresu jako https:// podświetlony na zielono lub szara kłódka - oznaczający połączenie szyfrowane (forma wyświetlana zależna jest od używanej przeglądarki internetowej).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl